Spori lesen! - íme a játékvezető küldés a hétvégére

Itt megtudhatod, hogy kik fújják a sípot.
 
 

Spori lesen! - íme a játékvezető küldés a hétvégére

Itt megtudhatod, hogy kik fújják a sípot.
 
 
 
 
 

Spori lesen! - íme a játékvezető küldés a hétvégére

Itt megtudhatod, hogy kik fújják a sípot.

Érdekel a Zala megyei labdarúgás? Csatlakozz Facebook-közösségünkhöz, hogy minél gyorsabban értesülj a hírekről! Klikk ide, és lájk az oldalra!

Megye I, 24. forduló

Szombat 16:00

Szepetnek SE - Flexibil-Top Zalakomár
Játékvezető: Hegedüs Miklós
Asszisztens: Lakics Péter, Németh Kornél

Szerszámsziget Zalalövő TK - Gyenesdiás Kinizsi SK
Játékvezető: Major Zsolt
Asszisztens: Nagy Richard, Vörös Dániel

Lenti TE Sport 36 - Tisza-Ép Sipos Pékség Zalaszentgróti VFC
Játékvezető: Papp Ádám
Asszisztens: Vizi István, Mózsa Ábel

Vasárnap 16:00

Femat Csesztreg SE - Zalagrár Pókaszepetk SE
Játékvezető: Novák Roland
Asszisztens: Husz Tamás, Cserfő György

Türje SE - Let's Do It Technoroll Teskánd
Játékvezető: Réz Norbert
Asszisztens: Bilicz András, Hoffman Tamás János

Semjénháza SE - Kaposi Transport Csács-NSE
Játékvezető: Siket László
Asszisztens: Németh István, Deák Ferenc

Horváth-MÉH Kiskanizsai Sáskák - Olajmunkás SE
Játékvezető: Vincze Gábor
Asszisztens: Filinger Ferenc, Miszori László

Szabadnapos: Nagykanizsa

Megye II Észak, 22. forduló

Szombat 16:00

Bödei SE - Police-Ola LSK
Játékvezető: Németh István
Asszisztens: Vörös László, Szép II. Sándor

Vasárnap 16:00

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti SE - Zalaszentgyörgy SE
Játékvezető: Marton Ferenc
Asszisztens: Stárics Roland, Horváth Bence

Cserszegtomaji SK - Nagykapornak KSE
Játékvezető: Egyed Péter
Asszisztens: Kustán Csaba, Lebár Dávid

Páterdomb LSC - FC Keszthely Milefa
Játékvezető: Kovács Péter
Asszisztens: Iványi Gábor, Bácskai Belián

KSE Várvölgy - Rezi Petőfi SE
Játékvezető: Zlatár Csaba
Asszisztens: Varga Péter, Kanizsai Milán

Zalaszentiván SE - Helsa Andráshida TE
Játékvezető: Kottán Krisztián
Asszisztens: Aczél László Zsolt, Lapath Ádám

Z-Service Zalaszentmihály - Sármellék FC
Játékvezető: Tánczos Szabolcs
Asszisztens: Kondákor Péter, Nagy Márton

Megye II Dél, 22. forduló

Vasárnap 16:00

Gelse Termál SE - Molnári SE
Játékvezető: Szabados Gábor
Asszisztens: Rácz Tibor, Aczél László

Reák-Gép Kft Baki SE - Sportklub Gutorfölde
Játékvezető: Szente Róbert
Asszisztens: Vörös László, Pörzse Péter

SAVA-BORSFA-Borsfa SE - Pákai VM SE
Játékvezető: Lancz Zsolt
Asszisztens: Kígyós Krisztián, Fenyvesi Gábor

Lenti TSZ SE - Kerámia SE Tófej
Játékvezető: Dencs Gábor
Asszisztens: Ács Ádám, Lebeda Bence

Felsőrajk SE - Pölöske SE
Játékvezető: Tóth András
Asszisztens: Erdős János Gyula, Mózsa Ábel

Szabadnapos: Miklósfa SE, Znet-Telekom Becsehely

Megye III Észak, 24. forduló

Szombat 16:00

Kávás KSE - Vaspör-OSE
Játékvezető: Molnár Zsolt
Asszisztens: Somogyi Lajos, Németh Roland

Vasárnap 16:00

Kemendollári LSC - Andráshida LSC II.
Játékvezető: Kulcsár László
Asszisztens: Rózsás Rita

Egervári TE - Gépalk Salomvár SE
Játékvezető: Vörös Dániel
Asszisztens: Kondákor Krisztián

Végh Farm Pakod KSE - Zalacsébi SE
Játékvezető: Dávid József
Asszisztens: Kupó Balázs

Zalaháshágy SE - Szerszámsziget Zalalövő TK II.
Játékvezető: Tóth Zoltán
Asszisztens: Papp Tibor

Alibánfa LSC - Lakhegyi LSE
Játékvezető: Tarsoly János
Asszisztens: Dukai Zoltán, Tóth György

Bagod SC - Vasboldogasszonyi LSC
Játékvezető: Kondákor Márk
Asszisztens: Németh Zoltán, Aczél Ákos

Szabadnapos: Alsónemesapáti TE

Megye III Dél, 24. forduló

Vasárnap 16:00

Galambok SC - Sandi SE
Játékvezető: Kovács Zsigmond
Asszisztens: Molnár Lajos

Bagola SE - Műszer Automatika Napred
Játékvezető: Kemecsei Roland László
Asszisztens: -

Murakeresztúr SE - Petriventei SE
Játékvezető: Lakics Péter
Asszisztens: Vígh Levente

Eszteregnye TSZ SE - Bajcsa
Játékvezető: Novák János
Asszisztens: Aczél Péter

Szerdahely FC - Bázakerettye SE
Játékvezető: Fábián Sándor
Asszisztens: Németh Kornél

Újudvar SE - Letenye SE
Játékvezető: Vass Zsolt
Asszisztens: Szabados Dániel

Sormás SE - Palini FC
Játékvezető: Fábián Péter
Asszisztens: Hegedüs Miklós

Szabadnapos: Pogányszentpéteri STE

Megye III Közép, 24. forduló

Szombat 16:00

Let's Do It Technoroll Teskánd II. - Söjtör Deák Ferenc SE
Játékvezető: Székedli Béla
Asszisztens: Büki Tibor, Gyöngyösi Márton

Vasárnap 16:00

Babosdöbréte SE - Zalaware-Botfa
Játékvezető: Gróf László István
Asszisztens: -

Sárhida SE - Nagylengyeli SE
Játékvezető: Kiss Norbert
Asszisztens: Kovács Bence

Bocfölde SE - Szívárvány Bútorház-Hahót
Játékvezető: Papp Ádám
Asszisztens: -

Becsvölgye SE - Göcsej SE Németfalu
Játékvezető: Dömötör Péter
Asszisztens: Sinkó Csabáné

Police-Ola LSK II. - Csatár SK
Játékvezető: Szalai László
Asszisztens: -

Haladás SE Pacsa - Bödei SE II.
Játékvezető: Kovács Vilmos
Asszisztens: Németh Roland

Szabadnapos: Csonkahegyhát SE

Megye III Kelet, 24. forduló

Szombat 16:00

Zalakaros - Türje-Tekenye SE
Játékvezető: Boldi Tibor
Asszisztens: Kubicsek Sámuel, Fellner Gergő

Vasárnap 16:00

Óhid FK - Hévíz SK II.
Játékvezető: Kapocsi Péter
Asszisztens: Kertész Szilvia

LE Alsópáhok - Vindornyaszőlősi SE
Játékvezető: Lapath Dávid
Asszisztens: Takács Gábor

Zalavári SC - Kehidakustány SE
Játékvezető: Borbély András
Asszisztens: -

Zalaszentlászló SK - Zalacsány SE
Játékvezető: Boldi Tibor
Asszisztens: Kiglics Dezső

Sümegcsehi SE - Karmacs SE
Játékvezető: Füzi Péter
Asszisztens: Kiglics Adrián

Zalaszántó SE - Vonyarcvashegy SE
Játékvezető: Farkas Tibor László
Asszisztens: Ruschel József

Szabadnapos: Zalacsány SE

Megye III Nyugat, 22. forduló

Szombat 16:00

Lovászi Bányász SK - Szilvágy SE
Játékvezető: Deák Ferenc
Asszisztens: Konkoly János, Kovács András

Vasárnap 16:00

Petrikeresztúr KSE - Zalabaksa KSE
Játékvezető: Nagy Richard
Asszisztens: -

ADA Nova SE - Szentgyörgyvölgy SE
Játékvezető: Vizi István
Asszisztens: Tóth József, Kulcsár Patrik

Zalatárnok SE - Bárszentmihályfa SE
Játékvezető: Major Zsolt
Asszisztens: -

Csömödér-Kissziget SE - Mumor SE
Játékvezető: Konkoly János
Asszisztens: Szente Dávid, Kovács András

Szabadnapos: Pórszombat KSE, Tormafölde SE

 

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.

 
 

    Hozzászólás

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.